Головна / Новини / Поліцейський офіцер громади / Звіт поліцейського офіцера громади

Звіт поліцейського офіцера громади

13 січня 2022 року в приміщенні Гніздичівської селищної ради, відбулось звітування поліцейського офіцера громади Любомира Марківа про проведену роботу. 

ЗВІТ

про роботу поліцейського офіцера громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Стрийського РУП ГУНП у Львівській області лейтенанта поліції  Марківа Любомира Любомировича

 

Територія обслуговування: смт. Гніздичів, с. Королівка, с. Покрівці, с. Руда, с. Лівчиці, с. Ганнівці, с. Жирівське, с. Нове село, с. Облазниця, с. Корнелівка, с. Махлинець, с. Воля-Облазницька, с. Дунаєць.

Протягом 2021 року поліцейським офіцером громади Марків Л.Л., задокументовано 94 адміністративних правопорушень, з яких; за вчинення домашнього насильства (ст.173-2 КУпАП) 7 адміністративних протоколів, за розпиття алкогольних напоїв та появу у нетверезому стані в громадському місці (ст.178 КУпАП) 29 постанови про адміністративні правопорушення, куріння тютюнових виробів у заборонених місцях (ст.175-1 КУпАП) 26, за вчинення вчинення дрібної крадіжки (ст.51 КУпАП) 2 протоколи, порушення правил щодо карантину людей(ст.44-3 КУпАП) 2 протоколи, порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на залізничному транспорті (ст.109 КУпАП) 2 постанови,перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, правил перевезення вантажів, буксирування транспортних засобів, зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів, ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах, а так само порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками (ч.1 ст. 122 КУпАП) 5, порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин (ст. 127 КУпАП) 5, керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в Україні в установленому порядку, його експлуатація без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами, у тому числі з нанесенням покриття або застосуванням матеріалів, що перешкоджають чи ускладнюють його ідентифікацію, чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знаку з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим (ч. 6 ст. 121 КУпАП) 4,та інші.

Крім цього виявлено та задокументовано одне порушення за ч. 2 ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння), а саме за здійснення реалізації алкогольних напоїв неповнолітньому.

Також протягом 2021 року безпосередньо розкрито 6 кримінальних правопорушень.

Протягом звітного періоду неодноразово залучався для проведення спільних рейдів із Держпродспоживслужбою  щодо виявлення порушень карантинних заходів, із державною службою України з надзвичайних ситуацій з метою проведення профілактичної роботи серед населення, щодо дотримання правил протипожежної безпеки, з працівниками Гніздичівської ТГ щодо перевірки житлово-комунальних умов в неблагополучних та малозабезпечених сім’ях, а також вечірніх та нічних рейдів з метою виявлення порушень громадської безпеки, в тому числі вчинених неповнолітніми.

 

 

 • Президент України
 • Верховна Рада України
 • Урядовий портал
 • Львівська обласна рада
 • Львівська обласна державна адміністрація
 • Державні закупівлі в Україні
 • Жидачівська районна рада
 • Жидачівська райдержадміністрація
 • Державне агенство з питань електронного урядування України
 • Cross Border Cooperation Programme Poland – Belarus – Ukraine 2007-2013
 • Реєстр відкритих баз даних України – Громадська приймальня
 • Центр реформ та місцевого розвитку
 • Децентралізація влади