Головна / Спорт / Велоквест пам’яті героїв

Велоквест пам’яті героїв

У кожного старту є фініш. Однак по завершенні нашого ВЕЛО КВЕСТУ лишилось враження, що день проведений у переїздах між селами громади, зустрічі, спілкування своїм об’ємним змістом, особливим емоційним наповненим – будуть мати прояви згуртування в інших спільних заходах. Спочатку про учасників – 4 команди представників різних сіл громади : “Флеш”- збірна команда молоді громади, “Каштан”- представники с.Лівчиці, “Тулумбас”- старшокласники Рудянської ЗОШ І-ІІІ ст., “Сокіл”- команда Гніздичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Коротка розповідь про хід подій може вписатися в таку хронологію:

12.00. збір команд біля пам’ятника полеглим воїнам у ІІ Світовій війні, реєстрація учасників усіх 4-х команд. і перше змагання, де кожна команда пройшла тестування на знання правил дорожнього руху для велосипедистів. Перший етап маршруту Гніздичів – Покрівці, де учасників квесту гостинно зустріли в головній громадській установі села – Покрівецькій ЗОШ І-ІІ ст.

О 13.00 тут відбувся наступний тест-конкурс на знання історичних дат, постатей України, учасників національно-визвольних змагань та уродженців громади -учасників боїв ІІ Світової війни. Впродовж переїздів відбувалось знайомство і фото-зупинки біля визначних об’єктів. У Покрівцях це дерев’яна церква – історична пам’ятка архітектури 1896 р. Середина переїзду з Покрівець в Лівчиці пролягла біля Кохавинського монастиря – місця духовної чистоти і одного з впізнаваних символів на території громади. Навіть ті, хто не приймав участі в переїздах на велосипедах, а тільки зустрічав і спілкувався з учасниками вело квесту – дружньо і піднесено ставали учасниками дійств.

15.00 в с. Лівчиці питання тест-вікторини стосувалися історії України періоду козацтва. Після переїзду в с. Ганнівці темою вікторини стали питання новітньої історії і сучасності, знання про земляків -вихідців громади котрим випала доля захищати Україну сьогодні.

16.20 наш фініш без традиційної стрічки на грудях переможця відбувся в селі Руда біля дуба Івана Виговського – єдиного гетьмана України, котрий не мав жодної поразки в боях.

Команди змагалися в прицільній стрільбі з рушниць, спілкувалися з Олексієм Данилишиним – учасником визвольних змагань 40-50 років, політичним репресованим, дослідником і автором книг “Дзвони пам’яті” та “Повстанськими стежками Жидачівщини” – живим свідком історії нашого краю і сучасником.

Інший сучасник – простий хлопець Денис Гайда коротко, але влучно зауважив присутнім, що словосполучення “любов до України” наповнено розуміється тепер – після участі в обороні Донецького аеропорту. Він – кіборг з позивним “Росомаха” майже ровесник учасників велопробігу поділився з присутніми своїми роздумами про братерство та відповідальність кожного за Україну.

І не тільки фото, враження, отримані відзнаки, медалі, призи, стануть пам’ятними в цей день, ще був смачний куліш від Володі Бориса, гарний настрій, відчуття дотичності до усього, що відбувається навколо.
ДЯКУЄМО усім організаторам, доброчинцям, які долучилися до фінансування і супроводу (фото. відео) заходів вело квесту.

Усім, хто не був, не приймав участь – приєднуйтеся наступного разу. Якщо захочемо – ми можемо!

Громада – велика сила, разом творимо історію.

І вже зовсім на завершення цього репортажу.

В командному заліку перше місце визнано за командою “Сокіл”, друге – “Флеш”, третє – “Тулумбас”, четверте – “Каштан”. В загальних конкурсах-тестуваннях підготовка була рівною, вирішальними стали бали за знання з історії громади різних періодів та односельців учасників тих подій (прізвища та імена) і, звичайно, влучність стрільби. “Снайперами” дня визнано Мар’яна Туманова та Діану Драбик. Ось так коротко.
Фільм про ВЕЛО КВЕСТ має бути емоційно-насиченим, цікавим. Слідкуйте і коментуйте.

 • Президент України
 • Верховна Рада України
 • Урядовий портал
 • Львівська обласна рада
 • Львівська обласна державна адміністрація
 • Державні закупівлі в Україні
 • Жидачівська районна рада
 • Жидачівська райдержадміністрація
 • Державне агенство з питань електронного урядування України
 • Cross Border Cooperation Programme Poland – Belarus – Ukraine 2007-2013
 • Реєстр відкритих баз даних України – Громадська приймальня
 • Центр реформ та місцевого розвитку
 • Децентралізація влади