Головна / Новини / УВАГА! РОЗПОЧАТО ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ (бюджету участі) Гніздичівської селищної ради

УВАГА! РОЗПОЧАТО ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ (бюджету участі) Гніздичівської селищної ради

Від сьогодні, 18 листопада,  розпочато голосування за проекти Громадського бюджету (бюджету участі) Гніздичівської селищної ради.

Мешканці Гніздичівської ОТГ подали на конкурс 10 проектів. Відповідно до рішення Координаційної комісії до процесу голосування допущено усі проектні пропозиції.

Проект № 01. Сучасний простір для організації дозвілля у с.Руда (територія дитячого відпочинку біля філії с.Руда КЗ«Центру культури і дозвілля Гніздичівської селищної ради»).

Автор – Винник Михайло Васильович. Бюджет проекту – 19 823,53 грн

Проект № 02. Облаштування ігрового майданчика «Нова Українська Школа – веселі і здорові діти» (територія Рудянської ЗОШ І-ІІІ стт., корпус 2).

Автор – Мельник Наталія Романівна. Бюджет проекту – 18 600, 00 грн.

Проект № 03. Створення кабінету інформаційних технологій у Рудянській ЗОШ І-ІІІ стт. Гніздичівської селищної ради. (приміщення Рудянської ЗОШ І-ІІІ стт. )

Автор – Ярощак Ганна Олексіївна. Бюджет проекту – 13 867 грн.

Проект № 04. Облаштування приміщення роздягальні КЗ «Центру культури і дозвілля Гніздичівської селищної ради. (приміщення КЗ «Центру культури і дозвілля» на вул. Грушевського, 198, смт.Гніздичів).

Автори  – Гайда Інна, Пронюк Ніна. Бюджет проекту – 16 478 грн.

Проект № 05. Облаштування зони для спілкування та проведення дозвілля батьків з дітьми в смт. Гніздичів (вул.Коновальця,5).(біля стадіону в мікрорайоні «Фабрика»)

Автори Нюняк Ірина Василівна, Сковрон Марія Павлівна, Медюх Ірина Володимирівна. Бюджет проекту – 19 698 грн.

Проект № 06. Поточний ремонт тренажерної кімнати філії с.Лівчиці КЗ «Центр культури і дозвілля Гніздичівської ОТГ».(приміщення філії с.Лівчиці КЗ «Центр культури і дозвілля Гніздичівської ОТГ» на вул. Шевченка, 84, с.Лівчиці)

Автори – Конопацька Христина Василівна, Захарків Степан Романович, Рубель Ольга Йосипівна. Бюджет проекту – 19 886 грн.

Проект № 07. Придбання мультимедійного обладнання для організації навчально-виховного процесу в ДНЗ «Колосок» смт.Гніздичів. (ДНЗ «Колосок», вул. Зелена, 42, смт.Гніздичів)

Автори – Бущак Мар’яна Василівна, Лесюк Іванна Михайлівна, Романчук Ольга Ярославівна. Бюджет проекту – 17 685 грн.

Проект № 08. Облаштування дитячого майданчика «Веселка» – прояв турботи про мешканців селища Гніздичів. (територія біля торгово відпочинкового комплексу по вул. Грушевського, 211а)

Автори – Степюк Світлана Богданівна, Яремишин Марія Петрівна, Кузишин Ярослав Васильович. Бюджет проекту – 20 000 грн.

Проект № 09. Облаштування території дозвілля для мешканців села Покрівці, вул. Івана Франка, 96 (територія школи с.Покрівці, вул. Івана Франка, 96).

Автори – Леканка Ірина Мар’янівна, Солонінко Мирослава Василівна. Бюджет проекту – 20 000 грн.

Проект № 010. Пішохідні переходи у вигляді 3D малюнків із міні лежачими поліцейськими та шумовими попереджувальними смугами на території усіх населених пунктів Гніздичівської ОТГ.

Автор – Кушнір Мар’ян Романович; бюджет проекту – 19936,80 грн.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРОЕКТНІ ЗАЯВКИ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ У РУБРИЦІ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ – http://hnizdychiv.org.ua/hromadskyj-byudzhet-byudzhet-uchasti/

Проголосувати за проектну заявку можна через електронну пошту за адресою: manager18092019@gmail.com або у пункті супроводу голосування:

 • КЗ “Бібліотека – інформаційний центр інтелектуального та творчого розвитку Гніздичівської селищної ради” – адреса: смт.Гніздичів, вул.Грушевського, 186;
 • філія бібліотеки в с.Руда – адреса: с.Руда, вул.Центральна, 27;
 • філія бібліотеки в с.Лівчиці – адреса: с.Лівчиці, вул.. Т.Шевченка, 84;
 • Покрівецька ЗОШ І-ІІ ст… – адреса: с.Покрівці, вул. І.Франка, 96;
 • колишня школа в с.Ганнівці – адреса с.Ганнівці, вул. І.Франка,28.

Додатковим пунктом для паперового голосування є Гніздичівська селищна рада.

Голосування на паперових носіях у пунктах супроводу відбувається за пред’явленням оригіналу паспорту (посвідки на постійне проживання) шляхом заповнення бланку голосування.

При голосуванні у електронному вигляді, окрім заповненого бланку, до повідомлення прикріплюється сканована копія документу.

Участь у голосуванні можуть брати жителі Гніздичівської ОТГ (громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані або проживають на території ОТГ, що підтверджується офіційними документами – довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в Гніздичівській ОТГ).

Нагадаємо, бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному мешканцю брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення ОТГ та/або голосування за них.

Голосування триватиме до 29 листопада у робочі дні. Кожен член територіальної громади може віддати лише один голос за один проект.

Оголошення переможців – до 9 грудня, реалізація проектів – 2020 рік.

 

Бланк для голосування  –http://hnizdychiv.org.ua/hromadskyj-byudzhet-byudzhet-uchasti/

 

 • Президент України
 • Верховна Рада України
 • Урядовий портал
 • Львівська обласна рада
 • Львівська обласна державна адміністрація
 • Державні закупівлі в Україні
 • Жидачівська районна рада
 • Жидачівська райдержадміністрація
 • Державне агенство з питань електронного урядування України
 • Cross Border Cooperation Programme Poland – Belarus – Ukraine 2007-2013
 • Реєстр відкритих баз даних України – Громадська приймальня
 • Центр реформ та місцевого розвитку
 • Децентралізація влади