Головна / Оголошення / У Гніздичівській ОТГ стартує ФОТОКОНКУРС до ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

У Гніздичівській ОТГ стартує ФОТОКОНКУРС до ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Служба у справах дітей виконавчого комітету Гніздичівської селищної ради та КЗ « Гніздичівський центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гніздичівської селищної ради» запрошують школярів Гніздичівської ОТГ взяти участь у фотоконкурсі до Дня захисту дітей.

ПОЛОЖЕННЯ
        про фотоконкурс серед дітей шкільного віку Гніздичівської ОТГ «Яскраві фарби щасливого дитинства»

 

Конкурс «Яскраві фарби щасливого дитинства»
(далі – Конкурс) проводиться серед дітей шкільного віку Гніздичівської об`єднаної територіальної громади з нагоди Дня захисту дітей.
Організатори конкурсу: Служба у справах дітей виконавчого комітету Гніздичівської селищної ради та КЗ « Гніздичівський центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гніздичівської селищної ради»
1.Загальні положення

1.1. Дане Положення визначає основну мету і завдання, умови і порядок проведення фотоконкурсу «Яскраві фарби щасливого дитинства».

1.2. Організаторами конкурсу є Служба у справах дітей виконавчого комітету Гніздичівської селищної ради та КЗ « Гніздичівський центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гніздичівської селищної ради»

Організатори забезпечують:

 • створення рівних умов для всіх учасників конкурсу;
 • забезпечення гласності;
 • організацію нагородження;

Метою конкурсу є створення умов для реалізації творчого потенціалу талановитих дітей, в т.ч. пільгових категорій;

– популяризація та підтримка дитячої творчості;

– проведення змістовного дозвілля дітей;

До участі у конкурсі запрошуються всі бажаючі діти шкільного віку, які захоплюються фотографією, є мешканцями громади і прагнуть, щоб їхні роботи побачили та оцінили жителі громади.
Кінцевий термін подачі робіт до 31 травня 2020 року.

Бажаючі взяти участь у конкурсі, повинні подати цифрові версії знімків на Email: susd_hnizdychiv@ukr.net або на Viber за телефоном: 0975237604.

Обов’язкова умова конкурсу – роботи мають бути авторськими і повинні відображати реальні життєві ситуації, в яких центральною фігурою є учасник конкурсу та його сім`я. А також усі роботи повинні бути підписані автором, з обов`язковим зазначенням: прізвища та імені учасника та навчального закладу, де він (вона) навчається.

      Техвимоги до фото:

– Всі фотографії повинні бути зроблені на території Гніздичівської громади. Фотографії, отримані з місць розташування поза межами Гніздичівської громади, будуть дискваліфіковані (як і зображення з низькою роздільною здатністю (розширенням), які не можуть бути відтворені у друкованих матеріалах);

– фотографії можуть бути зроблені на будь-яку камеру чи телефон;

– учасник має право подати тільки одне фото;

– колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

Права організаторів:
– Користуватись фотографіями, що подані учасником (учасниками);
– Учасник (-и) надають організаторам дозвіл на відтворення та розповсюдження фотографій, поданих будь-яким способом, що стосується публікацій, включаючи, друкованими оголошеннями, листівками, плакатами, книгами, брошурами;
– Використовувати фотографії в Інтернеті та в соціальних мережах, щоб сприяти їх популяризації та досягти поставленої мети конкурсу.

Визначення переможця – учасники та жителі громади ознайомляться з роботами, опублікованими на фейсбук сторінці Служби у справах дітей виконавчого комітету Гніздичівської селищної ради та КЗ « Гніздичівський ЦСО», а також на сайті Гніздичівської ОТГ і визначать 10 найкращих робіт шляхом голосування заснованих на наступних критеріях:
* Креативність;
* Фотографічна якість;
* Справжність/непідробність змісту.

Свої голоси за ту чи іншу роботу можна надсилати на Viber за телефоном: 0975237604, вказуючи автора роботи та ті дані, які прикріплені до фото або на електронну адресу:susd_hnizdychiv@ukr.net., з поміткою «для конкурсу фото».

Нагородження переможців Конкурсу – переможці фотоконкурсу,  нагороджуються дипломами та отримають пам’ятні призи. Їхні роботи  будуть використані організаторами для оформлення плакатів, брошур  – місцевої соціальної реклами та іншої друкованої продукції, яка популяризує захист прав та інтересів дітей.

Бажаючі стати спонсорами  та меценатами конкурсу можуть надати власні спеціальні призи для переможців або  авторів тих фото, які їм найбільше сподобались.
Місце та час проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу визначається додатково
..
Контактна особа: Семчишин Ольга  – тел. 0975237604.
або звертайтеся на електронну адресу: susd_hnizdychiv@ukr.net.

 • Президент України
 • Верховна Рада України
 • Урядовий портал
 • Львівська обласна рада
 • Львівська обласна державна адміністрація
 • Державні закупівлі в Україні
 • Жидачівська районна рада
 • Жидачівська райдержадміністрація
 • Державне агенство з питань електронного урядування України
 • Cross Border Cooperation Programme Poland – Belarus – Ukraine 2007-2013
 • Реєстр відкритих баз даних України – Громадська приймальня
 • Центр реформ та місцевого розвитку
 • Децентралізація влади