Головна / Спорт / Шаховий турнір

Шаховий турнір

“Новий Час” згуртовує шахову еліту. Наші серед кращих!
Щороку редакція газети “Новий Час” проводить міжобласний шаховий турнір, присв’ячений Дню журналіста. Цього року такі змагання були вже в 21-ий раз та відбувалися в неділю 26 червня в Новострілищанській об’єднаній територіальній громаді. З метою популяризації цього виду спорту на теренах нашого району, даний турнір редакція газети щороку проводить в різних містах або селах. Гніздичівську громаду на цьогорічних змаганнях представляло троє дорослих учасників і шестеро дітей. Автор цих рядків був суддею на цьому турнірі. Загалом 12 дітей і 26 дорослих шахістів змагалися за звання чемпіона та достойні призи. Треба було бачити очі місцевих дітлахів-уболівальників, які шахи бачили, мабуть, вперше в житті. Щирі дитячі очі були здивовані від побаченого, і одна дівчинка в захопленні спитала: “Що це за гра, що коники скачуть по дошці?”.
Турнір був організований на високому рівні та в дружній атмосфері. Під впливом вражень від шахового турніру, голова Новострілищанської громади Галина Козяр в своєму заключному слові пообіцяла землякам, що обов’язково відкриє для них шаховий клуб. А, за словами місцевих жителів, пані Галина слів на вітер не кидає, і це радує. Всі шахісти мали змогу побувати на концерті, на якому виступали також народні артисти України. Щодо результатів змагань та здобутків наших шахістів, то вони виявилися наступними. Чемпіоном змагань серед дорослих став гніздичівець Андрій Кобрій. Таким чином, кубок, в який поміщається не менше двох літрів шампанського, отримав прописку в нашій громаді, тим самим вкотре підтвердивши думку про те, що Гніздичів є шаховою столицею нашого району. Інший наш шахіст Йосип Михайлюк перед останнім туром був четвертим, проте в підсумку поступився чемпіону та зайняв десяту сходинку. Серед дітей перше місце зайняв учасник з м. Рогатина – Вадим Савка. Друге і третє місця, відповідно, посіли наші гніздичівські таланти Швед Петро і Пиріг Володя. Серед дівчат не було рівних Іванні Бублик – нашій юній чемпіонці, яку вже “бояться” і знають на обласних теренах, як сильну шахістку. Трохи везіння забракло нашим також дуже прогресуючим молодим шахістам Тиндюку Руслану і Пирогу Захару, які зайняли, відповідно, п’яте і восьме місця. Окремим призом було нагороджено наймолодшого учасника турніру, гніздичівця Андрія Іваника, перемоги якого вже “не за горами”.
Хотілося б завершити розмову про цей турнір думкою головного редактора газети “Новий Час” Андрія Данильця про те, що крізь творчу співпрацю, зокрема, завдяки такій мудрій грі, як шахи, взаємовідносини Гніздичівської та Новострілищанської об’єднаних територіальних громад в майбутньому здатні бути ще більш продуктивнішими. Маємо надію, що так воно і буде.

 • Президент України
 • Верховна Рада України
 • Урядовий портал
 • Львівська обласна рада
 • Львівська обласна державна адміністрація
 • Державні закупівлі в Україні
 • Жидачівська районна рада
 • Жидачівська райдержадміністрація
 • Державне агенство з питань електронного урядування України
 • Cross Border Cooperation Programme Poland – Belarus – Ukraine 2007-2013
 • Реєстр відкритих баз даних України – Громадська приймальня
 • Центр реформ та місцевого розвитку
 • Децентралізація влади