Головна / Ресурси / Підприємства / ПАФ “Кохавинська ПФ”

ПАФ “Кохавинська ПФ”

ПАТ “Кохавинська паперова фабрика” — однe з небагатьох підприємств України, що виробляє якісний папір-основу для товарів санітарно-гігієнічного призначення, а також широкий асортимент готових виробів: туалетний папір “Кохавинка” у рулончиках та паперові рушнички.Кохавинська паперова фабрика розпочала свою діяльність у далекому 1939 році — саме тоді було побудовано Кохавинську целюлозно-паперову фабрику, неподалік від древнього монастиря у селі Кохавинка.

На сьогоднішній день завдяки оновленню та удосконаленню виробництва наше підприємство демонструє високі темпи росту обсягів виробництва та гарантує високу якість своєї продукції. Вироби Кохавинської паперової фабрики здобули визнання та популярність серед споживачів.

Потужність паперових машин становить 19 тис. тонн на рік, переробного обладнання – 90 млн. рулончиків на рік.  Підприємство володіє мережею збуту та власним транспортом.

На нашому підприємстві продукцію виготовляють тільки з екологічно чистої сировини.

Історія

Історія відкритого акціонерного товариства «Кохавинська паперова фабрика» починається ще в 1938 році, коли був побудований Кохавинський целюлозно-паперовий комбінат. Виробнича діяльність його розпочалася із січня 1939 року. До Великої Вітчизняної війни на комбінаті виробляли за добу 2,5 т целюлози та 12 т паперу. У період німецької окупації комбінат майже повністю був зруйнований, тому діяльність його відновилася лише в 1945 році. Із метою забезпечення потреб фабрики для виробничої програми  в 1957 році був встановлений другий варильний котел. Колектив комбінату першим в Україні освоїв випуск целюлози з деревини і першим в Україні почав виробляти целюлозу з відходів деревообробки. У середині 60 років комбінат не тільки повністю забезпечував себе сульфатною целюлозою для випуску паперу, а й  47% загального випуску її направлялись на інші підприємства України. Із загальної кількості шпагатного паперу, який вироблявся в Радянському Союзі,  80% виробляв Кохавинський ЦПК. 

У 1979 році Кохавинська ПФ увійшла до складу Жидачівського ЦПК. Основними видами продукції тоді були  шпагатний, обгортковий  папір, основа для клеєної стрічки, парафінований папір, целюлоза сульфатна, шнур паперовий.

У 1995 році Кохавинська ПФ від’єдналася від Жидачівського ЦПК.

26 грудня 1995 року наказом Фонду Державного Майна України по Львівській області було створено ВАТ «Папірник Прикарпаття», статутом якого були затверджені такі види діяльності: випуск паперу, клеїльної стрічки, шпагатного паперу,  товарів народного споживання.

У грудні 1996 року зборами акціонерів прийнято рішення про перейменування ВАТ «Папірник Прикарпаття» у ВАТ «Кохавинська ПФ».

У 1997 році збори акціонерів прийняли рішення про реконструкцію папероробної машини. 14 грудня 1997 року запущено в дію машину з випуску туалетного паперу.

У 1999 році придбали ще одну одиницю папероробної техніки.

ВАТ «Кохавинська ПФ» є правонаступником ТзОВ «Лоза», реорганізованого шляхом приєднання до ВАТ «Кохавинська ПФ». ВАТ «Кохавинська ПФ» функціонує як суб’єкт господарювання без створення дочірніх підприємств, філій, представництв. ВАТ «Кохавинська ПФ» проводить свою господарську діяльність згідно статуту, остання редакція якого зареєстрована Державним реєстратором Жидачівської районної державної адміністрації 24.04.2007 року за №13971050001000200.

Види діяльності за КВЕД

21.12.0            Виробництво паперу та картону
21.21              Виробництво гофрованого картону, паперової та картонної тари
21.22.0            Виробництво паперових виробів господарсько-побутового та санітарно-гігієнічного призначення
36.11              Виробництво меблів для сидіння
36.14              Виробництво інших меблів
60.23              Діяльність нерегулярного пасажирського транспорту

 

  • Президент України
  • Верховна Рада України
  • Урядовий портал
  • Львівська обласна рада
  • Львівська обласна державна адміністрація
  • Державні закупівлі в Україні
  • Жидачівська районна рада
  • Жидачівська райдержадміністрація
  • Державне агенство з питань електронного урядування України
  • Cross Border Cooperation Programme Poland – Belarus – Ukraine 2007-2013
  • Реєстр відкритих баз даних України – Громадська приймальня
  • Центр реформ та місцевого розвитку
  • Децентралізація влади