Приємні та незабутні враження від поїздки до Львова у школярів 8 – 9 класів Гніздичівської ОТГ на книжковий форум.
Чудового вересневого ранку вирушили учні 9 – А класу Гніздичівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, 8 – 9 класів Покрівецької та Лівчицької ЗОШ І – ІІ ступенів разом із класними керівниками до Львова на книжковий форум. Мандруючи львівськими вулицями, школярі відвідали храм св. Петра і Павла, побували коло пам’ятника Т. Шевченкові.
Цікавими були зустрічі з письменниками у кав’ярні на площі Ринок, де відбулася презентація книги «При надії» Т. Мельник, у музеї етнографії, де ми мали змогу поспілкуватися з О. Балабком, автором книги оповідань «Тату на кавуні». Із захопленням слухали розповідь редактора цієї ж книги М. Бацай. Зустрілися також із редактором газети «Порадниця».
Звичайно ж, неперевершені враження в учнів від зустрічі та розмови з майстрами художнього слова України, що проходили в Палаці мистецтв. Учні та вчителі придбали книги з автографами письменників, які припали до душі.

Перевірте також
ЗАЯВА про визначення обсягу СЕО проєкту Стратегії розвитку Гніздичівської селищної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2026-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Гніздичівської селищної територіальної громади до 2027 року з перспективою до 2034 року
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Гніздичівської селищної …
Гніздичівська територіальна громада












