Головна / Новини / “ПЛОЩАДКА” ГУЛЯЄ – ГРОМАДУ ЗВЕСЕЛЯЄ”

“ПЛОЩАДКА” ГУЛЯЄ – ГРОМАДУ ЗВЕСЕЛЯЄ”

9 вересня мешканці мікрорайону Площадка (Кохавино) смт.Гніздичів запрошували на свято “Площадка гуляє – громаду звеселяє”.

Активні, творчі та небайдужі жителі житлового масиву, перейнявши естафету від організаторів свята-вулиці «на Стації», об’єднали власні зусилля і як результат – чудове та креативне дійство.

Ініціатори заходу організували насичену програму святкування: спортивні змагання, святковий концерт, караоке, дискотека.

Громаду гостинно частували домашніми пляцками, кулішем та іншими смаколиками небайдужі мешканці мікрорайону. А найменших гостей народних гулянь – розфарбовували місцеві майстри аквагриму.

Для мешканців житлового масиву та гостей у концерті виступали жіночий вокальний ансамбль з Площадки (керівник Крехтяк В.), баяніст-віртуоз Кузишин Михайло, солісти Железняк Настя, Павловська Вероніка і Володимир Сушко, вчителі та учні Гніздичівської дитячої музичної школи, вихованці студії сучасних танців “White fox” (керівник Гайда І.), танцювальний гурток “Сузір’я”(керівник Сеньків Н.), народний колектив “Кошики” (керівник Сушко О.).

Участь у святі взяли й талановиті мешканці з інших сіл ОТГ: саксофоніст Йосип Олейніков з с.Ганнівець, солістки Аліна Грима та Віка Гніздор з с.Руди.

Про історію мікрорайону Площадка розповіла Крехтяк Галина.

Ведучими концерту були  Вайда Вероніка та Крехтяк Ірина .

Під час урочистостей відзначено грамотами і отримали пам’ятні подарунки 8 жителів Площадки – учасників АТО. А саме: Гайда Денис – кіборг, Срогий Василь, Гніздор Мар’ян, Стефанишин Михайло, Рябець Микола, Климович Володимир, Дмитро Сенюк, Сенюра Ігор.

Організатори свята не забули і врочисто привітали найстарше подружжя Площадки Олексія та Ганну Данилишин, які відсвяткували золоте весілля, а сьогодні – на порозі діамантового, найстаршого жителя Яськіва Василя Федоровича, якому виповнилося 94 роки; наймолодшого жителя сім’ї Микитчин, який народився вранці 29 вересня, багатодітних “матерів-героїнь” Волошин Марію, Матіїв Мирославу, Ференс Мар’яну, найстаршу вчительку Пенянську Марію Василівну.

Нагороду отримали й переможці «Козацьких забав» очолюваних Крехтяком Андрієм та Гайдою Денисом – команда “Хлопці з Площадки”.

За результатами “Караоке на Площадці”, як підсумував ведучий  гри Кушнір Мар’ян, звання “Народна співачка Площадки” у пісенному двобої з артисткою с.Руда Аліною Гримою, з відривом у близько 400 грн., здобула мешканка Площадки Вайда Вероніка.

Завершилося дійство запальною дискотекою.

Відрадно, що захід став масовим і привернув увагу всієї округи, всіх поколінь.

Опіку над створенням доброго настрою і організацією свята взяли на себе жителі Площадки: Павлів Олександра, Оліяр Марія, Крехтяк Галина та Тетяна, Железняк Настя, Пронюк Ніна, Гайда Інна з родинами, сусідами і однодумцями.

 

 • Президент України
 • Верховна Рада України
 • Урядовий портал
 • Львівська обласна рада
 • Львівська обласна державна адміністрація
 • Державні закупівлі в Україні
 • Жидачівська районна рада
 • Жидачівська райдержадміністрація
 • Державне агенство з питань електронного урядування України
 • Cross Border Cooperation Programme Poland – Belarus – Ukraine 2007-2013
 • Реєстр відкритих баз даних України – Громадська приймальня
 • Центр реформ та місцевого розвитку
 • Децентралізація влади