Головна / Новини / Новостворений центр соціальних служб

Новостворений центр соціальних служб

У Гніздичівській ОТГ людям похилого віку допомагатиме новостворений центр соціальних служб

Учора, 31 січня, в смт Гніздичів Жидачівського району відбулася зустріч працівників соціальних служб, закладів культури та охорони здоров’я із людьми старшого покоління, які проживають в населених пунктах об’єднаної територіальної громади.

Про це передає власкор IA ZIK.

Заступник голови Гніздичівської селищної ради Ольга Баран розповіла,  що створений центр соціальних служб та його працівники надаватимуть соціальні послуги та допомагатимуть людям похилого віку, а також наголосила на необхідності привернути увагу громадськості до проблеми людей похилого віку та забезпечення їм соціальних гарантій і запевнила, що керівництво ОТГ і надалі буде піклуватися про мешканців громади поважного віку.

Директор центру соціальних служб Оксана Подвадцятник поінформувала про діяльність установи, зазначила, що незабаром буде організовано надання послуг перукаря, взуттєвика та висловила подяку соціальним працівникам Гніздичівської ОТГ за нелегку щоденну роботу і вручила їм подарунки.

Про роботу бібліотечних закладів Гніздичівської ОТГ розповіла директор КЗ «Бібліотека – інформаційний центр інтелектуального та творчого розвитку Гніздичівської селищної ради» Оксана Зубрицька. Зокрема, було наголошено, що обслуговування соціально незахищених груп населення, інвалідів та людей поважного віку сьогодні є пріоритетним напрямком діяльності бібліотек.

«Книга має унікальну властивість лікувати людські душі та тіла, – зазначила О.Зубрицька. – Тому велике значення в роботі бібліотек має співпраця із центром соціального забезпечення населення, адміністрацією ОТГ, медичними закладами тощо».

Для осіб похилого віку було запропоновано переглянути підбірку періодичних видань, які є в бібліотеках ОТГ, а їх є чимало. Всього на цей рік передплачено понад 10 назв газет та журналів. Відвідувачі бібліотек зможуть при бажанні оформляти їх на читацькому абонементі для читання вдома. Для осіб, які не мають можливості самі відвідувати бібліотеку, планують надавати такі послуги за співпраці із соціальними працівниками.

Також Оксана Зубрицька запросила усіх присутніх на зустріч у літературній вітальні бібліотеки смт Гніздичів із відомою письменницею Оксаною Кузів, яка запланована на 10 лютого в приміщенні Гніздичівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Люди поважного віку мали можливість скористатися послугами сімейного лікаря та виміряти артеріальний тиск, отримати відповіді на свої запитання.

Директор КЗ «Центр культури та дозвілля» Ярослава Сушко розповіла про діяльність Народних домів в ОТГ. Працівники бібліотек та Народних домів підготували для учасників зустрічі мистецький виступ «Різдвяні привітання».

Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/02/01/u_gnizdychivskiy_otg_lyudyam_pohylogo_viku_dopomagatyme_novostvorenyy_tsentr_1035607

 

 

Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/02/01/u_gnizdychivskiy_otg_lyudyam_pohylogo_viku_dopomagatyme_novostvorenyy_tsentr_1035607

 • Президент України
 • Верховна Рада України
 • Урядовий портал
 • Львівська обласна рада
 • Львівська обласна державна адміністрація
 • Державні закупівлі в Україні
 • Жидачівська районна рада
 • Жидачівська райдержадміністрація
 • Державне агенство з питань електронного урядування України
 • Cross Border Cooperation Programme Poland – Belarus – Ukraine 2007-2013
 • Реєстр відкритих баз даних України – Громадська приймальня
 • Центр реформ та місцевого розвитку
 • Децентралізація влади