Головна / Новини / Конкурс на зайняття вакантної посади

Конкурс на зайняття вакантної посади

УМОВИ 
проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гніздичівської селищної ради, з віддаленим робочим місцем у с.Облазниця, Облазницького старостату.

Загальні умови
Посадові обов’язки1. Належно, сумлінно, своєчасно і точно виконує свої посадові обов’язки, що передбачені посадовою інструкцією.
2. Додержується трудової дисципліни, вимог нормативних актів про охорону праці та протипожежної безпеки, дбайливо ставититься до майна,  що закріплене за ЦНАПом.
3. Забезпечує консультування суб’єктів звернень, надає вичерпну інформацію щодо вимог та порядку одержання адміністративної послуги. 4. Здійснює прийом документів, необхідних для одержання адміністративної послуги, їх реєстрацію, формування вхідного пакету та його передачу відповідним суб’єктам надання послуги.
5. Видає результати адміністративної послуги.
6. Забезпечує взаємодію з суб’єктами надання послуги при здійсненні адміністративної процедури.
7. Контролює дотримання суб’єктами надання послуги строків розгляду звернень та видачі результату адміністративної послуги.
8. Забезпечує інформування суб’єкта звернення про результати розгляду їх звернень та результат послуги.
9. Здійснює обробку, збір, реєстрацію накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання та поширення персональних даних відповідно до законодавства про захист персональних даних.
10. Отримує письмову згоду від фізичних осіб на обробку персональних даних,  роз’яснює   порядок   та   підстави   для   обробки   персональних  даних, повідомляє про їх права та мету обробки персональних даних; протягом десяти робочих днів повідомляє про включення до бази персональних даних.
11. Забезпечує захист персональних даних фізичних осіб, внесених до автоматизованих систем і картотек персональних даних, від несанкціонованого доступу.
12. Може здійснювати реєстрацію актів цивільного стану.
13. Забезпечує передачу інформації та внесення у встановленому законом порядку відомостей про реєстрацію актів цивільного стану до Реєстру актів цивільного стану.  
Місце роботивул. Стрийська 25, с.Облазниця, Львівської області.
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадубезстроково.
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання– заяву про участь у конкурсі; – заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; – дві фотокартки розміром 4х6 см; – копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; – копію документа, який посвідчує особу; – декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; – копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
Строк прийняття документівдо 18 січня 2023 року, до  17.00 год. за адресою: 81740, Львівська область, , смт. Гніздичів, вул. Грушевського, 3.  
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної  пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсуКузишин Олег Михайлович
Тел. 098 742 2290  
hnizdychiv_sr@ukr.net
Кваліфікаційні вимоги
Освітавища; ступінь вищої освіти не нижча магістр (у разі коли  особа, здобула вищу освіту за  освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повну  вищу освіту) відповідно до підпункту 2 пункту 2  розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про вищу освіту», то така прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра)  
Досвід роботидосвід роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.
Володіння державною мовоюВільне володіння державною мовою
Професійна компетентність 
ВимогаКомпоненти вимоги
Якісне виконання поставлених завданьвиконання плану змін та покращень здатність приймати зміни та змінюватись
 
Технічні вміннявміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку
Особистісні компетенціївідповідальність
 наполегливість
Професійна компетентність
ВимогаКомпоненти вимоги
Знання законодавства1) Конституція України;
 2) Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу».
 3) Закон України «Про запобігання корупції».
 4) Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану»
 • Президент України
 • Верховна Рада України
 • Урядовий портал
 • Львівська обласна рада
 • Львівська обласна державна адміністрація
 • Державні закупівлі в Україні
 • Жидачівська районна рада
 • Жидачівська райдержадміністрація
 • Державне агенство з питань електронного урядування України
 • Cross Border Cooperation Programme Poland – Belarus – Ukraine 2007-2013
 • Реєстр відкритих баз даних України – Громадська приймальня
 • Центр реформ та місцевого розвитку
 • Децентралізація влади